SŁOWO OD PSYCHOLOGA

 Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

W związku z pandemią i brakiem możliwości fizycznego kontaktu z Wami i Waszymi Pociechami, chciałabym udostępnić swoje dane kontaktowe:

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon/sms: 501 768 006

 Gdyby ktoś potrzebował konsultacji, porady czy rozmowy to bardzo proszę korzystać. Jednocześnie, wybaczcie, jeśli od razu nie odbiorę czy nie odpiszę, ale zawsze odpowiem czy oddzwonię w możliwym czasie. Sama mam dzieci w wieku żłobkowym i szkolnym i swoboda kontaktu jest ograniczona:)

 Życzę Wszystkim zdrowia i cierpliwości!

 

Agnieszka Paczkowska - psycholog 

 

 


Zachęcam Państwa do obejrzenia razem z dziećmi:)

 
Piosenka o emocjach dla Krasnali:
 
dla Słoneczek i Tropicieli (w Krasnalach decyzja należy do Rodziców)
- "W głowie się nie mieści" - (oczywiście kino familijne)
 
dla Rodziców, Słoneczek i Tropicieli
 

Propozycje książek dla rodziców do poczytania dzieciom:
 
dla Słoneczek i Tropicieli:
Aneta Todorczuk-Perchuć, Zosia Perchuć - "Potworaki-Usypiaki"
Ciepła, pomysłowa, humorystyczna opowieść o przyjaźni 6-letniej Jadzi i Mukiego, potwora mieszkającego pod Jej łóżkiem. Muki co wieczór zabiera Jadzię do swojej krainy i pokazuje Jadzi co w życiu ważne. Książka o wartościach, przyzwoitości, współpracy, lękach i jak sobie z nimi radzić.
obraz.png
Dla wszystkich grup:
Grzegorz Kasdepke - "Wielka Księga Uczuć"
W „Wielkiej księdze uczuć” znalazły się historie między innymi o tęsknocie, wstydzie, pogardzie, zazdrości, miłości, nienawiści, uczciwości, szacunku, odwadze, współczuciu, strachu, poczuciu winy, a także o tym, skąd się biorą dzieci. Na końcu każdego opowiadania znajdują się praktyczne rady dla dzieci i dorosłych.
obraz.png
Miłej lektury :)